להתייעצות עם עורך דין ביטוח לאומי ונזיקין חייג:

אודות האתר ועורך דין עמוס כהן

עורך דין עמוס כהן
תהיה חברתי ושתף עם האנשים שחשובים לך

אתר "עוד זכות" שם למטרה לעזור, לתת טיפים ולשתף אתכם במידע אודות זכויותיכם, שלא תמצאו באתרי זכויות אחרים.

המדריכים והכתבות באתר מרימים את הכפפה למענכם, במטרה לחלוק את הידע ובכך לעזור כמה שניתן.

המידע באתר אינו אינפורמטיבי בלבד, אלא הוא בא לתת לכם כלים פרקטיים להתמודדות מול ביטוח לאומי ומוסדות נוספים, בדרך למימוש הזכויות.

עם זאת, אנו באתר עוד זכות מאמינים שמומלץ להתייעץ עם עו"ד מתחום מימוש הזכויות הרפואיות והמשפטיות- בכל הנוגע להליכים מול ביטוח לאומי, מס הכנסה, משרד הביטחון, חברות הביטוח- למען לא ייפגעו זכויותיכם. 

אנו בעוד זכות בעלי ניסיון עשיר, המכירים את הקריטריונים של המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח ומס הכנסה' מסייעים לאורך כל התהליך, עד לקבלת הפיצויים.

הכתבות והמדריכים באתר הם בעיקר פרי עטו של עו"ד עמוס כהן (אני), המטפל בתביעות נזיקין, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, ביטוח לאומי (לרבות בתחומים של תאונות עבודה, נכות כללית, ניידות), תביעות מול קצין תגמולים, חברות ביטוח וכיוב'. 

מידע אודות עורך דין עמוס כהן

עורך דין עמוס כהן

לאחר ההקדמה, אשמח לשתף אתכם קצת אודותיי ומה הביא אותי להקים את אתר "עוד זכות".

אני עו"ד עמוס כהן, נשוי למיכל ואבא לתמיר, רועי ונטע.

סרן במילואים, בעל תואר במשפטים ותואר במנהל עסקים (התמחות במימון וניהול סיכונים פיננסים) (שניהם בהצטיינות), מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

טרם לימודי המשפטיים עבדתי בחברת כלל ביטוח, כסוכן מכירות של ביטוחי אלמנטר, חיים ובריאות. בתקופת הלימודים עבדתי במחלקה המשפטית של מגדל חברה לביטוח, במקביל עזרתי בהתנדבות לחייבים בהוצאה לפועל והדרכתי בקורס יזמים צעירים.

עוד בילדותי אהבתי להתנדב, להוביל ולצבור ידע. בתוך כך, הדרכתי קבוצות ילדים בחוגי סיירות של קק"ל, זכיתי במקום הראשון בתחרות יזמים צעירים, התנדבתי במד"א, במשטרה, במשמר האזרחי וכיוב'.

כיום אני עובד כשותף מנהל במשרד מרקמן, טומשין ושות' בו אני מנהל מחלקה משפטית בתחום ביטוח לאומי/ קצין תגמולים/ נזיקין ואף משמש כמנהל פיתוח עסקי. 

המשרד מונה כ- 60 עורכי דין ו-130 עובדים והינו המשרד הגדול בארץ מחוץ למדינת תל אביב. במשרד אנו מטפלים בתחומים מגוונים, לרבות כל עולם הנזיקין, הביטוח הלאומי, פלת"ד, מקרקעין, רשלנות רפואית, תובענות ייצוגיות וכיוב'.

בתוך כך אנו מטפלים בתאונות עבודה, נכות כללית, תביעות ביטוח ובתביעות של מבוטחים הסובלים ממחלות קשות (לרבות: מחלות ממאירות, ארועי לב ומוח, פרקינסון, סרטן העור וכיוב'), ופועלים למימוש זכויותיהם, לרבות הכרה במחלות כפגיעות / תאונות עבודה.

מבטיח לעזור לכל אחד ואחת תשאירו פרטים

שרה גבריאל
שרה גבריאל
קרא עוד
מקצוענים שיודעים את העבודה בכל פניה ובכל שעה תמיד נעניתי בכבוד רב שירות אדיב ונעים חריגים בנוף הישראלי יישר כוח 👏👏👏
אריק בסן
אריק בסן
קרא עוד
עו"ד עמוס כהן וצוותו ליוו אותי בהליך למול ביטוח לאומי שנים רבות והוכיחו את איכותם מקצועיותם ורגישותם פשוט מומלצים בחום.
אלי בן ישי
אלי בן ישי
קרא עוד
שלום עו"ד עמוס כהן. בעבר טיפלת בתיק שלי ואני מרוצה מהטיפול ומעורכי-הדין התותחים אני תמיד ממליץ עליכם. תודה על הכל ממני אלי בן ישי💪.
אילן ברקוביץ
אילן ברקוביץ
קרא עוד
אני רוצה קודם כל להגיד תודה רבה על השירות האדיב, המענה המקצועי, תמיד הייתם בשבילי כדי לעזור 👌 ובמיוחד תודה ענקית לצוות הנהדר! משרד של תותחים תודה על הכל!
נטע ג'רבי
נטע ג'רבי
קרא עוד
שירות אדיב ומקצועי, בתחומים שונים שפנינו. עורכי דין נהדרים שמסייעים בכל דבר ועניין, ממליצה מאד. מציינת במיוחד את עורך דין עמוס שהסביר וליווה.
דן לוי
דן לוי
קרא עוד
לפי השירות שאתם נותנים. לפי דעתי אתם מספר אחד מעל כולם. תודה רבה לכם על השירות שנתתם לי. 👍👍👍👍👍👍ישר כח.
ירדן סער
ירדן סער
קרא עוד
תותחים אלופים כל הכבוד שאפו גדול. ההליך שלי נסגר ממש מהר - פחות משנה ובדרך לעוד תביעה ממליצה בחום
הקודם
הבא

מדוע הוקם אתר הזכויות "עוד זכות"

לאורך השנים, במהלך הטיפול והליווי הצמוד, ליבי פעמים רבות נחמץ לראות את קושי בו נתקלים אנשים יקרים בדרך למימוש זכויותיהם. קושי הנובע מפערי ידע, מורכבות ההליכים ונוקשות הגופים והמוסדות.

מידי יום ביומו אני אף נתקל באנשים שכלל אינם מודעים לאפשרויות העומדות בפניהם ובתוך כך, לזכויותיהם. פעמים רבות, חוסר ידע זה, לא ניתן להשלמה, ללא התייעצות עם עו"ד שבאמת מבין בתחום תביעות הנזיקין וביטוח לאומי.

לכן, לאחר שכעו"ד עזרתי לאלפים לממש את זכויותיהם מול ביטוח לאומי, קצין תגמולים וחברות הביטוח – עזרה הכוללת ליווי לכלל הוועדות הרפואיות וניהול של מאות תיקים בבית הדין לעבודה ובבתי המשפט האזרחיים – החלטתי להקים את אתר "עוד זכות". כל זאת, במטרה לחלוק את הידע והניסיון ולהנגיש לכם את כלל הזכויות, דרך הכתבות והמדריכים שבאתר.

הייחודיות של אתר "עוד זכות" היא בכך שהכתבות והמדריכים באתר אינם אינפורמטיביים בלבד, אלא הם נכתבו במטרה להעניק כלים פרקטיים ממשיים להתמודדות מול המוסדות השונים, כדי להקל על מימוש הזכויות בביטוח לאומי, מס הכנסה, קצין תגמולים וחברות הביטוח.

אני מאמין שדרך קריאת הכתבות והמדריכים באתר יהיה ביכולתכם ללמוד רבות על זכויותיכם, אך בכל זאת אני ממליץ לכל אחד להתייעץ עם עו"ד- התייעצות רק יכולה לעזור.

ככל שתזדקקו לעזרה אנו באתר "עוד זכות" כאן בשבילכם.

קריאה ולמידה מהנה,

עורך דין עמוס כהן
מימוש זכויות | ביטוח לאומי | תאונת עבודה | נכי צה"ל | נזיקין
מנהל אתר "עוד זכות" ושותף במשרד מרקמן את טומשין העוסק בתחום הביטוח הלאומי והנזיקין.

054-2288333

מייל:  amos@mt-law.co.il

לתיאום פגישה ללא התחייבות
ועדות כל שנה
שנות פעילות
לקוחות פעילים
תיקי בית דין פעילים
סגן אלוף העולם שניצח את הביטוח הלאומי
אחרי מאבק ארוך: סרטן הוכר כתאונת עבודה
גבר שחלה בסרטן השד הוכר כנפגע תאונת עבודה
מחלת הסרטן של עובד נמל הוכרה כפגיעה בעבודה
פשרה: פייסבוק תשלם 12 מ' ש' על שליחת ספאם למי שלא חבר
אנחנו באתר "עוד זכות" מעניקים ייעוץ ע"י עו"ד העוסק, כעניין שבשגרה, בתחום מימוש הזכויות הרפואיות והמשפטיות, המכיר את הקריטריונים בתחומי הביטוח הלאומי, תאונות העבודה, ביטוחים, רשלנות רפואית, מס הכנסה ועוד. אנו באתר "עוד זכות" מסייעים לאורך כל התהליך, עד לקבלת הפיצויים - התקשרו עכשיו ונשמח לסייע גם לכם.
עו"ד עמוס כהן
עמוס כהן, עו"ד
מנהל אתר "עוד זכות" ומנהל מחלקה באחד ממשרדי עו"ד המוכרים בארץ בתחום ביטוח לאומי, תאונות עבודה ונזיקין
עוד זכות
תהיה חברתי ושתף עם האנשים שחשובים לך
גלילה לראש העמוד

אל תוותרו על הזכויות המגיעות לכם! להתייעצות השאירו פרטים

דילוג לתוכן