להתייעצות עם עורך דין ביטוח לאומי ונזיקין חייג:

תיאום מועד להרצאה בנושא מימוש זכויות, ביטוח לאומי, פנסיה ועוד

הרצאות מעניינות לעובדים בחינם
תהיה חברתי ושתף עם האנשים שחשובים לך

במידה והגעתם לעמוד הזה יתכן שאתם מחפשים רעיון להרצאה מעניינת ליום גיבוש, לכנס עובדים או גמלאים, לימי השתלמות, לחוג בית או לכל פורום אחר.

מצד שני, יתכן ושיטוט אקראי באתר והתעניינות בכתבות השונות המפורסמות המופיעות בו הביא אתכם לעמוד הזה. אנו מקווים לאחר שתקראו ההצעות שלנו להרצאות, תחליטו להזמין אותנו להרצאה בפניכם.

האמת היא, שרעיונות להרצאות מעניינות ומרתקות יש בלי די, אבל כמה הרצאות יכולות להוביל לשינוי חיובי בכיס שלכם? כמה הרצאות נוגעות באופן אישי ופרקטי לכל אחד ואחד מקהל הנוכחים?

כנראה שלא הרבה.

במידה וניתן לשלב בין הרצאה מעניינת יחד עם נושא שבאמת יכול להביא לתועלת מיידית בחיי היומיום, בנושאים הנוגעים לכולנו, הרי שיש לנו הרצאה מנצחת.

ואם ניתן להשיג את השילוב בחינם – הרי זה משובח.

אז למה אנחנו מרצים בהתנדבות? כי לנו זה מוסיף למוניטין, כי אולי תתרשמו ותזדקקו לעזרתנו בעתיד וגם מאחר שזו האידאולוגיה שלנו.

מהם הנושאים החשובים והמעניינים שנשמח להעביר בפניכם:

אחרי ההקדמה והכנות הגיע הזמן להסביר מהם הנושאים שבהם נשמח להרצות בפניכם.

הרצאה בנושא זכויות עובדים וגמלאים בביטוח לאומי ובמס הכנסה:

מהניסיון שלנו, לאחר הרצאה זו הפסימיים מתלוננים על הכסף שלא מומש עד לאותו היום והאופטימיים חושבים על הזכויות שהם עומדים לממש מעכשיו.

במסגרת נושא מעניין וחשוב זה נסביר על קצבאות שונות לרבות: קצבת נכות כללית (גם בקרב אלו המקבלים פנסיה גבוהה), סוגי תאונות העבודה (לרבות כיצד ניתן להכיר במחלות קשות כמו מחלת הסרטן, מחלות עור, אירוע לב, סכרת, אירוע מוחי ועוד, כתאונת עבודה בכל גיל לרבות בפנסיה), האפשרות לקבל פטור ממס הכנסה על השכר או הפנסיה, החמרת מצב, תביעות משרד הביטחון ונפגעי איבה, קצבת ניידות, שירותים מיוחדים, סיעוד, זקנה, תג נכה, ביטוחי חיים הדדי, מענק פטירה מוגדל ועוד.

במסגרת ההרצאות אנו נשלב סיפורים על עוולות של הממסד ולחלופין סיפורי הצלחה וניצחון- הכל בהומור, באווירה מעשירה עם מוסר שכל.

הרצאה בנושא פנסיה וביטוחים משלמים:

כמעט כל החיים אנחנו חוסכים לפנסיה, אבל מה באמת אנו יודעים עליה? בהרצאה זו נסביר על המסלולים השונים, האופן בו הכסף נחסך ולבסוף מחולק, ההבדל בין פנסיה תקציבית לצוברת ועוד. אם כבר אנו מדברים על ביטוחים, לא ניתן להתעלם מהכיסויים השונים הקיימים בשוק ולכן אנו על נסביר על ביטוחים כמו אובדן כושר עבודה, תאונת אישיות, ביטוחי חיים, ביטוח תלמידים עוד.

הרצאה בנושא רשלנות רפואית:

כולנו באים במגע עם רופאים, קופות חולים, בתי חולים וכיוב' ופעמים רבות אנו נותרים עם הרגשה שלא קיבלנו את הטיפול המיטבי. אבל מתי הרגשה זו עולה כדי עילה להגשת תביעה ברשלנות רפואית? מה הפרמטרים שנבחנים? האם קיים כשל שוק בתחום וקשר של שתיקה לנוכח זאת שמדובר בארץ קטנה שבה הרופאים מכירים האחד את השני? על כל זאת ועוד נדבר בהרצאה. במסגרת הרצאה מרתקת זו, אף נסביר על התחומים שבהם הרשלנות הרפואית נפוצה כמו בתחומי הגינקולוגיה, העיניים, האסתטיקה, האונקולוגיה, הכירורגיה ועוד.

הרצאה בנושא תובענות ייצוגיות:

אתם מכירים משהו שניצח את פייסבוק? אנו עשינו זאת! במסגרת תביעה ייצוגית הובלנו את פייסבוק לשלם לציבור בישראל כ- 9,000,000 ₪ ועוד התחייבות להימנע ממשלוח דואר זבל. מלבד תביעה זו, נספר על תביעות ייצוגיות נוספות שבזכותן הצלחנו להחזיר עשרות מיליונים לציבור כמו תביעות ייצוגיות מול ביטוח לאומי, חברות ביטוח, וחברות מסחריות שונות.

בפני מי אנו מעבירים את הרצאות:

אנו מעבירים את הרצאות בפני קהלים שונים כמו ארגונים, חברות, וועדי עובדים, עובדים, גמלאים, דיירים מוגנים, מטופלים וחולים, משתקמים, עורכי דין, רופאים, עובדים סוציאליים, הקהל הרחב ועוד.

ההרצאות מבוצעות בכל מקום לרבות בבתי מלון, מחלקות בבתי חולים, בתי אבות, מרכזי גמלאים, אולמות כנסים וכיוב'.

כמה זמן אנחנו צריכים כדי להעביר את המסר?

כמובן שעל כל נושא, קצבה או זכות ניתן להעביר גם קורס. עם זאת, אנו יודעים להעביר הרצאות במסגרות זמן שונות החל מהרצאות קצרות באורך של  15 דקות (הרצאות מעבר) ועד הרצאות והשתלמויות מקיפות של מספר שעות.

האם ניתן להתרשם מההרצאות מבעוד מועד?

מאחר וכמעט בכל שבוע אנו מעבירים מספר הרצאות ברחבי הארץ, תמיד תוכלו לבוא ולהתרשם מההרצאות, בתיאום מראש.

מי מעביר את ההרצאות והאם הם מרצים מומלצים?

ההרצאות מועברות על ידי עורכי דין מתחום הפרקטיקה שמביאים את הסיפורים מהשטח. בין המרצים שלנו תמצאו עורכי דין אשר להם תכניות קבועות ברדיו, טורים קבועים בעיתונות, מרצים אשר כתבו ספרי טקסט בוק בתחומי ההרצאות, עורכי דין המרצים מהאוניברסיטה ועוד.

ככל שתרצו נשמח להפנות אתכם לחברות וארגונים, כדי שתוכלו לשאול האם הם ממליצים על המרצים שלנו.

האם ניתן לשלב הרצאות מתחומים שונים?

במידה וקיים נושא רפואי או אחר הקרוב ללבכם, באפשרותנו לשלב עם הרצאותינו הרצאות נוספות על ידי שילוב רופאים או אנשי רוח.

אז איך מתאמים איתנו מועד להרצאה?

לפרטים נוספים ולתיאום מועד להרצאה ניתן להתקשר לטלפון 054-482750 או לשלוח הודעה באתר או הודעה למייל amos@mt-law.co.il.

אנו נהיה גאים אם תבחרו בנו להרצות בפניכם ואנו מאמינים שלאחר ההרצאה ההרגשה תהיה הדדית.

תהיה חברתי ושתף עם האנשים שחשובים לך
גלילה לראש העמוד

אל תוותרו על הזכויות המגיעות לכם! להתייעצות השאירו פרטים

דילוג לתוכן